OXYGENOTERAPIE
Sem vložte podnadpis

Vložte svůj text...

OXYGENOTERAPIE- kyslíková kosmetika - Energie z O2 pro Vaši pleť

Oxyskin je jedinečná technologie, která umožňuje průnik O2 do podkožních vrstev spolu s aktivními látkami.

Kyslík je transportován spolu s účinnými látkami až do samotných buněk, čímž je pleť dokonale omlazována, regenerována a chráněna před předčasným stárnutím.

Kyslík představuje důležitou látku pro reprodukci buněk a podporuje všechny významné funkce v našem těle.

Kyslíková stříkaná kosmetika je proud 95% koncentrovaného kyslíku, který pod tlakem vystřikuje účinný roztok na obličej a dekolt.Aplikují se různá séra, která pleti dodávají to co potřebuje.

Kyslíkovou terapii aplikujeme na obličej a dekolt, kde okamžitě působí na buňky jakoregenerační šok.

Již při prvním ošetření jsou viditelné změny na pokožce, pleť je mladistvější, vypjatá a krásně jemná. Zákrok je velice příjemný a má relaxační účinky, je naprosto antialergický. Je určen ženám i mužům, kteří bez chirurgického zákroku chtějí mít pleť mladistvější a hlavně zdravější. Je to buněčná regenerace prostřednictvím O2!

Člověk nedýchá jen plícemi, ale i smotnou pokožkou, která je důležitým a největším orgánem lidského těla. Kyslík je nezbytnou součástí našeho života a v kosmetice představuje unikátní a přírodní přenos kyslíku přímo do kožních buněk. Při dostaku kyslíku v pleti, kterého je v dnešní době málo, se pleť stává dokonale pročištěnou, viditelně omlazenou a zregenerovanou. Výsledkem je zdravá a přirozená barva pleti. Oxygenoterapii lze kombinovat s různými séri, např. s kyselinou hyaluronovou působení kyslíku zaručuje omlazení a vypnutí pleti, zpomalení projevů stárnutí, zlepšení pružnosti a vyhlazení jemných vrásek.

Kyrodermický proces

Kombinace O2 a účinné látky působí na pokožku ochlazujícím účinkem, který putuje až do škáry, kde pomocí krevního a kapilárního oběhu okysličuje buňky elastinu a kolagenu. Buňky v organismu jsou obklopeny ceramidy, Hyaluronickou kyselinou, protejny a dalšími tekutinami. Tyto prvky zajišťují dostatečně vlhkou a vyživenou pokožku. S přibívajícím věkem pleť strácí tyto složky a proto je vhodné pravidelně docházet na kyslíkovou terapii, aby se tyto složky udržely a obnovily v pleti.

Účinky

 • relaxační neinvazivní ošetření
 • viditelné výsledky již po prvním ošetření, tzv. "flash efekt"
 • ošetření vhodné pro všechny typy pleti
 • zpomaluje proces stárnutí buněk
 • zlepšuje se elasticita pleti
 • minimalizuje působení faktorů poškozujících pokožku, jako je např. nedostatečná výživa, stres, znečištěné životní prostředí a další externí faktor
 • pleť se detoxijuje a čistí
 • zpevňuje a regeneruje tkáně
 • zjemňuje se textura pleti, póry se stávají méně výraznými
 • Výhody přístroje
 • přístroj disponuje dvěma aplikátory pro ošetření jak větších obličejových partií tak menších zón a výrazových linií.
 • jedinečnost přístroje spočívá v možnosti ošetření očního okolí a vrásek v bezprostřední blízkosti oka.

Regenerační ošetření pleti:

Dokonalá hydratace pokožky

Zmenšení a redukce velikosti pórů

Sjednocení tónu pleti

Zlepšení pevnosti a pružnosti pleti

Podpora tvorby kolegenu

Omlazení a zpevnění kontur obličeje

Pozitivně působí na léčbu akné

Pomáhá při redukci pigmentových skvrnNadpis textu

Inhalace kyslíku / CENÍK

Kdy podstoupit oxygenoterapii ?

Při onemocnění plic a průdušek

- u srdečních onemocnění
- při bolestech hlavy, nechutenství, zvýšené únavě, poruchách spánku
- při psychických problémech a depresích
- potíže v klimaktériu

Oxygenoterapie je dále vhodná v případech, kdy

- jste kuřák
- vykonáváte náročnou profesi zatěžující mozkovou činnost
- potřebujete regeneraci po tréninku nebo jiné namáhavéčinnosti

Čeho po absolvování kyslíkové terapie dosáhneme?

- posílíme obranyschopnost organismu proti infekcím, cévním a nádorovým onemocněním
- ochráníme se před migrénou a stresy
- terapie příznivě ovlivní náš organismus při vysokém krevním tlaku, cukrovce, bércových vředech, srdeční arytmii, po infarktu a dalších onemocněních
- posílíme jí organismus před operacemi a je vhodná i na pooperační doléčení

A pokud jsme zdraví?

- zvýšíme tělesnou výkonnost při sportování
- snížíme dopad špatných ekologických podmínek
- zlepšíme energetický stav organismu
- posílíme imunitní systém
- zmobilizujeme rezervy tělesné a duševní výkonnosti
- kyslíková terapie oddaluje projevy stárnutí včetně snížené sexuální výkonnosti

Oxygenoterapie SE NEDOPORUČUJE:

- při epilepsii
- zvýšení činnosti štítné žlázy
- po transplantaci orgánů

Jak často oxygenoterapii absolvovat, aby cítil nějaký efekt?

Je to velmi individuální, některý organismus reaguje velmi dobře třeba jen na jednu kúru týdně (stačí 30-45 minut), někdo, kdo má dlouhodobé vasospastické bolesti hlavy, bere kúru denně. Pánové starších ročníků a zejména kuřáci tyto kúry ocení i jinak, ale to spíš patří na jiné stránky.

Metoda oxygenoterapie se používá v lékařství i běžném životě jižněkolik let. Je známo, že pokud je kyslík vdechován v koncentraci vyšší než je přítomen ve vzduchu, stoupá po tuto dobu i koncentrace kyslíku v krevní plazmě. Zvýšení parciálního tlaku kyslíku v krvi vede ke zvýšení průtoku krve kapilárním řečištěm, a tak i k lepší dodávce kyslíku tkáním. Některé problémy jako poruchy paměti, snížení výkonu, zpomalené reakce, kvalita zraku a sluchu, stejnějako migrény nebo předčasné stárnutí, jsou často dávány do souvislosti s nedostatečným prokrvením organismu. Zvýšení dodávky kyslíku tkáním, zlepšuje účinek obranných mechanismů a urychluje růst a regeneraci.

K čemu oxygenoterapie?

Oxygenoterapií se zlepší prevence některých onemocnění, podpoří se hojení, zvýší se psychická a fyzická kapacita, zkvalitní se mikrocirkulace a v neposlední řadě se celkově zlepší stav pleti. Kyslík je pohonná látka v životě. Protože kyslík se nedá v organismu skladovat, musíme zajistit jeho pravidelný přísun. To je zajištěno dýcháním. V plicích se kyslík dostává do krve a pomocí oběhového aparátu do orgánů celého těla. V kapilárách se kyslík přesouvá do buněk, kde dochází k procesům vyrábějícím energii. Pokud je v těle nedostatek kyslíku, je v těle i nedostatek energie. Intenzivní přísun kyslíku můžeme dodat kapilárám i aplikací vysoce koncentrovaného kyslíku přímo na pleť. Děje se to pomocí speciálních aplikátorů.
Při oxygenoterapii čili vdechování zvlhčeného kyslíku je doporučená frekvence podávání minimálně 3x - 10x. Terapie navozuje pocity celkového zklidnění, zlepšení dechu a ústupu únavy. Význam inhalace koncentrovaného kyslíku spočívá ve zpomalení procesu tělesného a duševního stárnutí, působí příznivě na psychiku, posiluje imunitní systém při infekcích a oslabení organismu, zlepšuje energetický stav organismu, snižuje nepříznivé dopady špatných ekologických podmínek na zdraví.

Je indikován při léčbě onemocnění srdce a oběhového systému, při diabetických komplikacích, a pod. Vhodné při onemocnění dýchacích cest, ke zlepšení prokrvení a proti únavě ..

Kyslíková terapie je léčbou komplexní. Nepůsobí pouze na nemocný orgán, ale na celý organismus. Tato terapie není riziková a je univerzálně použitelná.

Kdy využít oxygenoterapii?

Doporučujeme při astmatu, bronchitidě, angíně pectoris, ischémii. Zlepšuje fyzickou a psychickou kondici, výkonnost svalů i mozku, pomáhá překonat vyčerpanost, zvýšení imunity vůči virózám a zlepšuje paměť.

Každá buňka v lidském těle spotřebovává energii, aby mohla optimálně plnit svou funkci. Nedostatek kyslíku a tím i energie je příčinou mnoha chorobných stavů a vede ke vzniku zdravotních problémů a onemocnění.

Účinky oxygenoterapie

 • Příznivě zlepšit energetický potenciál organismu
 • Zvýšit fyzickou a psychickou výkonnost
 • Urychlit regeneraci sil po prodělání choroby
 • Příznivě ovlivnit léčbu onemocnění centrální nervové soustavy, kardiovaskulárního systému, onemocnění trávicí soustavy, urologických, gynekologických a onkologických onemocnění, onemocnění pohybového aparátu
 • Preventivně působit proti nádorovým onemocněním
 • Zmírnit nežádoucí účinky farmakoterapie
 • Zvýšit kondici před velkou plánovanou operací, sportovním výkonem nebo psychickým vypětím

• Zpomalit proces stárnutí, zbavit se vrásek a celulitidy

Pokud zvýšíte obsah kyslíku ve vdechovaném vzduchu zvětšujeme kvalitu svého života, zvyšujete fyzickou i mozkovou aktivitu, zpomaluje stárnutí čili si prodlužujete život.

Zpět

Sem můžete vložit nový nebo přetáhnout existující obsah.
Pro nápovědu jak začít klikněte zde

Upravit menu
 • KOSMETIKA
 • TĚLOVÝ LIFTING
 • WELNESS
 • MAGNETOTERAPIE
 • VIP Club
 • CENÍK
 • Certifikáty
Upravit kontakt Upravit text

FREKVENCE OŠETŘENÍ

(pouze doporučujeme )

10 - 15 návštěv, 2 - 3x týdně.

Kůru je možné absolvovat 6 - 8 x ročně.

CENÍK

Inhalace 20 minut 60,-Kč

Inhalace 40 minut 100,-Kč

Inhalace 60 minut 150,-Kč

5 sezení + 1 zdarma

Kyslíkové brýle ( nutno koupit pro samostatné absolvování inhalace) 50,-Kč

Dětské nebo pro dospělé

Upravit text

Sem můžete vložit nový nebo přetáhnout existující obsah.

Úvodní stránka ' Mapa stránek ' RSS ' Tisk Studio Pohody © 2014 Všechna práva vyhrazena. Zivyweb.czVytvořeno službou ZivywebChcete mít vlatní internetové stránky?, Spolupracujeme

INHALACE O2

Inhalace 20 min .60,-Kč

Inhalace 40 min.100,-Kč

Inhalace 60 min.150,-Kč

Kyslíkové brýle ( nutno koupit pro samostatné absolvování inhalace)

50,-Kč (Dětské nebo pro dospělé)

Jak působí kyslík

03.03.2012 19:45

Na mozek:

Mozek tvoří 2% z hmotnosti člověka, ale spotřebuje 20% kyslíku pronikajícího do těla. Musíme mít dostatečnou zásobu kyslíku, kterou potřebujeme nejvíc při cvičení i usilovném myšlení. Když mozek dostatek kyslíku nemá, poškozují se mozkové buňky a po 2-3 minutách odumírají. Na plíce: Vzduch, který vdechujeme obsahuje asi 20 % kyslíku. Při jednom vdechnutí nabereme 450-500 ml vzduchu. Plíce přitom stále skladují asi 300 ml vzduchu. Chrání tak tělo před náhlými změnami prostředí.

Na srdce:

Srdce a plíce jsou odpovědné za zásobování těla kyslíkem. Pokud je tělo zásobováno dostatkem kyslíku, funkce srdce a plic se zefektivní a jsme tedy zdraví.

Na svaly:

Také svaly potřebují pro svou činnost kyslík. Není-li přísun kyslíku do svalových tkání dostačující, sacharidy se pak neštěpí úplně a vytváří se kyselina mléčná. V praxi to znamená, že dostáváme svalové křeče.

Na krev:

Krev zásobuje kyslíkem veškeré systémy organismu. Když zvýšíme množství kyslíku přepravovaného krví, tělo se snadněji zbaví usazenin a toxických látek. Tím se zlepší naše zdraví.