BELEX 08


          je základní a zároveň kompletně vybavený přístroj pro ošetření obličeje. Nabízí funkce od základního čištění pleti až po specifická hydratační, zpevňující, revitalizační ošetření, péči o mastnou pleť atd.

Disponuje všemi prvky potřebnými v kosmetickém salonu:

  • Vysoká frekvence
  • Kompresor (sací trubičky - rozprašovač)
  • Brosáž
  • Mikrogalvanická iontoforéza
  • Desinkrustace
  • Galvanizace
  • Mírná pasivní gymnastika
  • Intenzivní pasivní gymnastika

Co funkce znamenají ?

VYSOKÁ FREKVENCE - GALVANIZACE ( GALVANICKÝ PROUD )

Ideální technika pro ošetření dehydrované pokožky, proti prvním příznakům stárnutí při ztrátě vitality. V ošetřované oblasti dochází ke stimulaci krevního oběhu, zvýší se přísun kyslíku do tkání a urychlí proces odstraňování odpadních látek. Galvanizace má i výživný účinek na tkáně, zklidňuje citlivé nervy a celkově působí na centrální nervový systém.

IONIZACE - OZÓNOVÁ DESINFEKCE

Ozon má v lékařství dlouholetou tradici, ničí bakterie, a tím léčí či předchází zánětům pokožky. Účinnost ozonu spočívá v tom, že při aplikaci proniká hluboko do struktury kůže, což se neděje při používaní kosmetických preparátů určených na zánětlivé procesy kůže(akné).

Pomocí vysoké frekvence při použití skleněných nástavců ,provádíme desinfekci bakteriální a virové infekce na pokožce. Velmi důležité při akné, stafylokokové infekci a po čištění pleti

DESINKRUSTACE - "ČIŠTĚNÍ BEZ NAČKÁNÍ"


Hluboké čištění bez mechanického poškození. Odstranění mazových zátek za pomocí elektrického proudu.Ošetření je bezbolestné.Klient cítí pouze jemné mravenčení či poštipkávání

BROSSAGE -kartáčkování


Mechanické kartáčování pokožky,při kterém dochází k odstranění přebytečného množství odumřelých kožních buněk z epidermis a prokrvení pokožky,která podpoří následnou aplikaci aktivních látek do pokožky.

IONTOFORÉZA

Prevence a oddálení plastické operace. Ošetření spočívá v zapracování gelu iontoforézou. Hlavní složkou gelu je kombucha "Houba dlouhověkosti".

ELEKTROLIFTING

Neboli pasivní gymnastika patří mezi programy, které dokáží účinně omezit viditelné projevy stárnutí, zachovat pružnost pleti a mladistvý vzhled. Zcela bezbolestná svalová elektrostimulace napíná obličejové svaly, které jsou oporou kožní struktury.