MESO Bo.To.X


Revoluční neinvazivní ošetření bez injekcí a bez vedlejších účinků ?

Chcete se zbavit mimických vrásek, ale bojíte se bolestivých injekcí?


Aplikace botulotoxinu pomocí injekcí patřila mezi první revoluční ošetření, které ovlivnilo svět estetiky - pleť zanechává napnutou a bez vrásek. S touto metodou jsou ale spojené možné nežádoucí vedlejší účinky a nepříjemný způsob aplikace.

Co je MESO B.T.X?

MESOB.T.X je inovativní technika, která za použití elektroporace a směsi s vysokým obsahem složky Argireline® vyhlazuje vrásky a výrazové linie bez použití jehel a předchází případným nežádoucím účinkům botulotoxinu . Argireline® (acetyl hexapeptid) je patentovaná aktivní látka, která působí stejným mechanismem jako

botulotoxinu , ale na rozdíl od této látky je mnohem bezpečnější a šetrnější. Další obsažené aktivní látky jako kyselina hyaluronová, kolagen, Tensine®, Polylift® dodávají pleti hydrataci, pevnost a pružnost.

 • Nyní přichází nové revoluční a zároveň šetrnější ošetření bez vedlejších účinků - MESO B.T.X.
 • MESO B.T.X je nová technika, která dorazila z Francie. Jedná se o aplikaci látky podobné botulotoxinu metodou neinvazivního mesoliftingu.
 • MESO B.T.X je nejnovější způsob, jak se dlouhodobě zbavit vrásek v obličeji. Tato metoda byla již vyzkoušena na světové úrovni.
 • MESO B.T.X vyhlazuje vrásky a výrazové linie bez použití jehel, a tím předchází možným vedlejším účinkům spojených s aplikací botulotoxinu
 • Působí na pleť jemně, netoxicky, odstraňuje vrásky a předchází svalovým kontrakcím způsobených jinými typy ošetření.
 • Jak ošetření probíhá /  výsledky

  Ošetření trvá 45 minut, během nichž provedeme peeling s ovocnými AHA kyselinami, což usnadní pronikání aktivních látek, které budeme následně nanášet pomocí techniky elektroporace. Výsledky jsou viditelné již od prvního sezení, avšak výraznějších výsledků se dosáhne od třetího či čtvrtého ošetření. Pro dosažení vynikajících výsledků se doporučuje podstoupit 4-6 ošetření. Mezi ošetřeními je doporučeno nechat časovou prodlevu 7-10 dnů.

  Ošetření se může provádět na jakémkoliv typu pleti, kromě pokožky s různými podrážděními, infekcí nebo pleti s kožním onemocněním. Ošetření se neprovádí u osob trpících některou z forem rakoviny kůže.

  Díky bezpečné a šetrné aplikaci bez použití injekcí je riziko vedlejších účinků téměř zanedbatelné.

  Jaké jsou výhody ošetření přípravkem MESO B.T.X?

  Hlavní výhodou je bezpochyby nepřítomnost jehel, což zaručuje bezbolestné a bezpečné ošetření. Látka botulotoxin působí tak, že znehybní sval, což může mít za následek oslabení svalů v jiné lokalizaci nebo v jiné míře, než je předpokládán.

  MESOB.T.X na pleť působí jemně a předchází svalovým kontrakcím, takže nedochází k nežádoucím následkům jako u botulotoxinu. Další výhodou je nižší cena tohoto ošetření oproti klasickému ošetření známého do dneška.

  Klient se ihned po ošetření může zapojit do běžného života a nemusí dodržovat žádná zvláštní opatření, jako je tomu v případě aplikace botulotoxinu .

  Kalkulace cen

  Meso Bo.To.X.

  Ošetření

  1490 Kč

  3 x ošetření

  Frekvence návštěv 1 x týden

  3500 Kč

  Online rezervace

  Zarezervujte si místo včas.