Chemické peelingy

CLINICAL PEEL  

Nová generace  chemických peelingů s maximální účiností a bezpečností

SYNERGYAGE je řada profesionálních kosmeceutických přípravků od Germaine de Capuccini s účinnými, bezpečnými, vysoce koncentrovanými a klinicky pokročilými formulemi, které dokonale splňují kosmetické potřeby pleti a profesionálně spadají do kategorie lékařské kosmetiky.

SYNERGYAGE se v posledních letech rozvinula ruku v ruce s novými lékařsko-estetickými trendy, přijala vysoký počet pomocných produktů určených pro nejpokročilejší profesionální estetiku a centra estetické medicíny.

CO JE CHEMICKÝ PEELING ?

Jedná se o kontrolovaný agresivní zákrok na povrchu pokožky. Aplikuje se chemická kyselina na exfoliaci a odstranění starých, poškozených nebo mrtvých buněk, které jsou nahrazovány novou regenerovanou, hladkou, jemnou pletí s menšími stopami a vráskami.

MAXIMÁLNÍ ÚČINEK, MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST

Chemický peeling je nezbytný, chceme-li mluvit o kráse. V posledních letech se stal jednou z nejžádanějších a nejpraktikovanějších technik estetické medicíny. Používá se jako doplněk estetického ošetření nebo jako vlastní terapie krásy.

Objevte nový vzhled.

0 vad. 0 Nedokonalosti.

TRADIČNÍ PEELINGY VS PEELINGY NOVÉ GENERACE

Kromě tradičních peelingů, které mohou způsobit určité nepohodlí během aplikace, štípání, zčervenání, podráždění, následné odlupování, se objevuje nová generace peelingů, které omezují veškeré toto nepohodlí a nabízejí velké výhody pro pleť.

Nová generace peelingů představuje skutečnou revoluci v oblasti lékařsko-estetické medicíny, protože nejenže zlepšuje účinky vlastní tradičnímu peelingu, ale dělá to především bezpečně.

CLINICAL PEEL AOX SYSTEM

(BIONIC + FERULIC)

má za cíl obnovovat pleť, neutralizovat účinek volných radikálů, sjednocovat tón, hydratovat a stimulovat syntézu kolagenu a elastinu a brzdit stárnutí pleti.

Tento nový protistárnoucí peeling s antioxidačním účinkem je určen pro všechny projevy fotostárnutí, na jemné linky, vrásky, nevýraznou pleť, nepravidelný tón a další viditelné nedokonalosti pleti ............................................


  CLINICAL PEEL SYSTEM BALANCING


Indikace:
  • Aknózní a mastná pokožka:  povrchové komedony i zánětlivé Akné
  • Nadměrné Rohovatění kůže - Folikulitida

  • Seboreická Dermatitida

  • Pigmentové skvrny vzniklé po Akné

  • Jizvičky po akné

  • JEDINÝ CHEMICKÝ PEELING PŘI NĚMŽ MŮŽEME IHNED PROVÁDĚT EXTRAKCI !

ANTI-AGING PEEL SYSTEM NOVÉ GENERACE

Mimořádně zlepšuje vrásky, povadlost

hyperpigmentaci, ochablou, citlivou a suchou pleť

Germaine de Capuccini jde s módou v oblasti neinvazivních dermokosmetických postupů a přináší CLINICAL PEEL AOX SYSTEM (BIONIC + FERULIC). Silný a účinný Anti-Aging peel system představuje skutečný pokrok v oblasti rozvoje peelingové formule.

Přináší profesionální výsledky a zároveň nepřináší klientce žádné obtíže.

Inovativní a exkluzivní dermatologický peeling, který koncentruje maximální antioxidační a obnovující účinek a pleti zajišťuje optimální snášenlivost a bezpečnost.

CLINICAL PEEL AOX SYSTEM (BIONIC + FERULIC) překonává překážky tradičních peelingů a nabízí velké výhody

1) Vysoká snášenlivost pleti:Vysoce tolerovaný peeling, bez štípání a pocitů podráždění během aplikace. Bez doby neaktivity, nevytváří olupování.

2) Po celý rok: Není fotosenzitivní, je možné jej aplikovat po celý rok, je možné využít jeho anti-oxidačních účinků, a to dokonce i v létě.

3) Pro všechny typy pleti:

           Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně mastné a citlivé, nedráždí, neucpává póry. Od nejsvětlejší po nejopálenější, nebo od nejcitlivější po nejodolnější.

CLINICAL PEEL AOX SYSTEM (BIONIC + FERULIC) má za cíl obnovovat pleť, neutralizovat účinek volných radikálů, sjednocovat tón, hydratovat a stimulovat syntézu kolagenu a elastinu a brzdit stárnutí pleti.

Tento nový protistárnoucí peeling s antioxidačním účinkem je určen pro všechny projevy fotostárnutí, na jemné linky, vrásky, nevýraznou pleť, nepravidelný tón a další viditelné nedokonalosti pleti.

CLINICAL PEEL AOX SYSTEM (BIONIC + FERULIC) se snaží, aby pleť byla krásná již po rvním ošetření, dosahuje mimořádné zlepšení textury a tónu. Během několika málo ošetření dosahuje nové, obnovené, hladké a jemné pleti s menšími rysy a vráskami.

CLINICAL SYSTEM nabízí viditelné výsledky již po první aplikaci. Při jednom ošetření týdně po dobu čtyř týdnů se výsledky exponenciálně zvyšují

INDIKACE

Foto-poškozená pleť.

Pleť s vráskami, výrazovými linkami, povadlá.

Melasma, nepravidelná pigmentace.

Pleť postrádající vitalitu, matná, pohaslá.

Pleť zjizvená, stopy po akné.

Velmi suchá pleť.

Díky bezpečnostnímu profilu a ošetření mikrooběhových narušení, teleangiektázie nebo drobných žilek vhodné pro citlivou pleť.

FREKVENCE OŠETŘENÍ

 1  x za 14 dní . Doporučujeme 4-6 sezení dle druhu a míry postižení pleti.


BLAHODÁRNÉ ÚČINKY

Předchází a ošetřuje veškerá poškození způsobená fotoslunečním poškozením.

 Podporuje buněčnou obnovu.

 Odstraňuje jemné vrásky.

 Zlepšuje hluboké vrásky.

 Zlepšuje texturu a hrubost pleti.

 Odstraňuje nedokonalosti.

 Zesvětluje skvrny a vyrovnává tón.

 Dodává světlo.

 Zlepšuje pružnost a pevnost.

 Zlepšuje vzhled jizev. Hydratuje do hloubky..

Přejete se objednat?

Ceník aplikace chemických peelingů

AOX antioxidační peeling

1450 Kč

BALANCING    čistící na akné a jizvičky

1450 Kč

ANTI - AGING omlazující regenerační peeling

 1450 Kč

WHITENING bělící peeling

1950 Kč

Doporučené přípravky pro domácí péči

INTENSIVE RELIEF. -HYDRATING DERMO-PROTECTIVE GEL

Tento bezvodý gel působí jako ochranná hydratační bariéra a pomáhá přirozeně regenerovat pleť.

Vytváří optimální prostředí pro rychlou obnovu po peelingu nebo jiném agresivním estetickém zásahu, který vyžaduje obnovu epitelu. ............

UV+ FR BLOCK SPF50. -UV & POLLUTION PROTECTIVE FLUID EMULSION

Pleť každý den trpí agresemi z vnějšího prostředí. Nejviditelnějším důsledkem je stárnutí pokožky.

Příroda ji vybavila vlastními obrannými mechanismy, nicméně po estetickém zákroku se tato bariéra může na čas zmenšit a pleť bude náchylnější na poškození v důsledku působení životního prostředí...............