Germaine de Capuccini


Poznáte ji podle labutích perutí v logu.

Vysoce profesionální kosmetické produkty stojící na prahu kosmetologie.

Vlastní nespočet patentů v kosmetickém oboru . Kosmetické produkty které skutečně fungují a léčí

Příběh značky Germaine de Capuccini začal u ženy jménem Carmen Vidal. Původem Španělka Carmen Vidal-Ballester se narodila a vyrůstala v Alžíru. Od dětství se zajímala o přírodní kosmetiku a její interes ji dovedl až na fakultu lékařství, obor fyzioterapie. Později se přestěhovala do Paříže, kolébky kosmetiky,

aby zde mohla rozvinout své schopnosti a znalosti z estetiky a kosmetiky.
V roce 1966 si jako kosmetička otevřela salon a nabízela klientům své vlastní kosmetické produkty, které sama připravovala v kuchyni jejího malého salonu ve městě Alcoy ve španělské provincii Alicante.

A tak začínala historie značky Germaine de Capuccini.

Díky vysoké koncentraci přírodních ingrediencí brzy získala značka velké renomé.
V roce 1975 zahájila výrobu v první továrně a o tři roky později byla oficiálně založena firma Germaine de Capuccini... a labuť v jejím znaku mohla vzlétnout.
Brzy se začala vyvážet do Venezuely, Portugalska, Spojených Států a Kanady.
V roce 1987 se značce otevřely dveře na asijský kontinent a Germaine de Capuccini otevřela své zastoupení v Singapuru a HongKongu. O dva roky později mohla proniknout i do Francie a Itálie. V dnešní době se etikety na přípravcích překládají do 23 jazyků, kosmetika samotná se vyváží do více jak 80 zemí světa.

Kosmetické přípravky Germaine de Capuccini vyznávají dvě hodnoty- zušlechtění ženské krásy a potěšení smyslů jejích klientek.

Její rozsáhlý sortiment se dostával ke klintkám, které od kosmetické značky vyžadovaly vysokou kvalitu, variabilitu používání jednotlivých přípravků a především odborná školení k profesionálním ošetřením.

Okamžitě si získala jak profesionální veřejnost, tak i návštěvnice kosmetických salonů.

Postupně k nim přibývala další a další profiošetření, např. péče o aknózní či o seboroickou pleť, kuperózní nebo senzitivní pokožku, péče o oční okolí a hlavně terapie na zastavení projevů stárnutí pleti. Lákavé možnosti pro ošetření těla nabízí rozsáhlá řada Perfect Forms.

Od samého začátku jejího působení jsou přípravky a ošetření podrobovány přísným testům kvality a ještě před uvedením do výroby je testují lékaři a estetičtí dermatologové na estetických klinikách.

Prověrka u profesionálů zaručuje úspěch, bezpečnost a skvělé účinky přípravků. Firma Germaine de Capuccini si velmi zakládá i na šetrnosti přípravků vůči životnímu prostředí

Na český trh se značka Germaine de Capuccini dostala prostřednictvím firmy Primavera Andorrana v roce 1998.

Klientky GDC jsou rozmazlovány novinkami, kterými je značka Germaine de Capuccini neustále zásobuje