FOR MEN

profesionální ošetření pro muže

Komfort a účinnost pro pleť mužů.

Germaine de Capuccini FOR MEN vyvinula ucelený program produktů pro profesionální řešení a nabízí  široký sortiment výrobků na pomoc každodenní péči o pleť.

Vysoce kvalitní luxus na míru potřeb té nejcitlivější pokožky.

Nikdo jiný nenabízí takto ucelený program pro každý tip pleti.

Doporučeno pro každého muže

Rychlý a trvalý výsledek u problémů :

  • podráždění
  • kruhy pod očima

  • vrásky

  • únava pleti

  • lesk,atd......)

Kosmetická řada vytvořená exkluzivně pro uspokojení potřeb mužské pleti a její ošetření. Přípravky obsahují přírodní aktivní složky jako je březová míza,výtažek z olivových listů,extrakt ze saké,vitamín C,

Lehké a snadno vstřebatelné textury,aby byla každodenní péče o pleť pohodlnější,jednodušší a příjemnější.

Profesionální ošetření C-PLUS ENERGY s vitamínem C,jež navrací pleti ztracenou energii a vitalitu. Zároveň odstraňuje nahromaděné toxiny a podporuje obranyschopnost pokožky před následky znečištěného ovzduší,stresu a působení volných radikálů.

Pracovní metoda inspirovaná metodami Shiatsu.

Profesionální ošetření:

Exfoliační gelová maska
  • Exfoliant s inovačními enzymatickými účinky, který jemně odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pleti. Dodává pokožce jemný a zářivý vzhled.
Pleťové sérum
  • Vitality & Detox obnovuje hodnoty vitaminu C a napomáhá k regeneraci. Tato extra dávka čistého vitaminu C pomáhá pleti udržet si ochrannou vrstvu vůči vnějším vlivům
Pleťový masážní krém
  • Dodává pleti základní stopové prvky, které umožňují zvýšit úroveň hydratace a tonizace a zvětšují pevnost pleti. Tento krém byl navržen speciálně pro provedení masáže Shi-Zen D-Tox, která vyrovnává a obnovuje vitální energii.
Dezintoxikační pleťová maska

  • Inovační pleťová uhlíková maska, která dodává ošetření dva důležité účinky: dezintoxikační a vypínací. Viditelně zpevňuje a tonizuje pleť obličeje.
Pleťový roztok
  • Roztok, který se velmi snadno vstřebává, umožňuje zakončit ošetření tak, že se pleť nebude lesknout a muži nebudou mít nepříjemný pocit zbytků přípravků na pokožce. Jeho složení bylo vytvořeno na bázi kombinace mízy z břízy, stopových prvků a zapouzdřeného vitaminu C, který se postupně uvolňuje během celého dne. Pleť zůstává pevná, hydratovaná, zářivá a plná energie po dlouhou dobu.

Kosmetické produkty

Maximální komfort . Rychle a snadno použitelné produkty lehké konzistence

Využijte konzultace s kosmetičkou.

Ceník 

For men profesionální péče

včetně masáže obličeje                       75 minut 

1450 Kč

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas.