OXYGENOTERAPIE

 kyslíková kosmetika - Energie z O2 pro Vaši pleť

Oxyskin je jedinečná technologie, která umožňuje průnik O2 do podkožních vrstev spolu s aktivními látkami.

Kyslík je transportován spolu s účinnými látkami až do samotných buněk, čímž je pleť dokonale omlazována, regenerována a chráněna před předčasným stárnutím.

Kyslík představuje důležitou látku pro reprodukci buněk a podporuje všechny významné funkce v našem těle.

Kyslíková stříkaná kosmetika je proud 95% koncentrovaného kyslíku, který pod tlakem vystřikuje účinný roztok na obličej a dekolt .Aplikují se různá séra, která pleti dodávají to co potřebuje.

Kyslíkovou terapii aplikujeme na obličej a dekolt, kde okamžitě působí na buňky jako regenerační šok.


Již při prvním ošetření jsou viditelné změny na pokožce, pleť je mladistvější, vypjatá a krásně jemná. Zákrok je velice příjemný a má relaxační účinky, je naprosto antialergický. Je určen ženám i mužům, kteří bez chirurgického zákroku chtějí mít pleť mladistvější a hlavně zdravější. Je to buněčná regenerace prostřednictvím O2!

Člověk nedýchá jen plícemi, ale i smotnou pokožkou, která je důležitým a největším orgánem lidského těla. Kyslík je nezbytnou součástí našeho života a v kosmetice představuje unikátní a přírodní přenos kyslíku přímo do kožních buněk. Při dostaku kyslíku v pleti, kterého je v dnešní době málo, se pleť stává dokonale pročištěnou, viditelně omlazenou a zregenerovanou. Výsledkem je zdravá a přirozená barva pleti. Oxygenoterapii lze kombinovat s různými séri, např. s kyselinou hyaluronovou působení kyslíku zaručuje omlazení a vypnutí pleti, zpomalení projevů stárnutí, zlepšení pružnosti a vyhlazení jemných vrásek.

Účinky

 • relaxační neinvazivní ošetření
 • viditelné výsledky již po prvním ošetření, tzv. "flash efekt"
 • ošetření vhodné pro všechny typy pleti
 • zpomaluje proces stárnutí buněk
 • zlepšuje se elasticita pleti
 • minimalizuje působení faktorů poškozujících pokožku, jako je např. nedostatečná výživa, stres, znečištěné životní prostředí a další externí faktor
 • pleť se detoxijuje a čistí
 • zpevňuje a regeneruje tkáně
 • zjemňuje se textura pleti, póry se stávají méně výraznými

Kyrodermický proces

Kombinace O2 a účinné látky působí na pokožku ochlazujícím účinkem, který putuje až do škáry, kde pomocí krevního a kapilárního oběhu okysličuje buňky elastinu a kolagenu. Buňky v organismu jsou obklopeny ceramidy, Hyaluronickou kyselinou, proteiny a dalšími tekutinami. Tyto prvky zajišťují dostatečně vlhkou a vyživenou pokožku. S přibývajícím věkem pleť ztrácí tyto složky a proto je vhodné pravidelně docházet na kyslíkovou terapii, aby se tyto složky udržely a obnovily v pleti.

Regenerační ošetření pleti

Dokonalá hydratace pokožky                               Zmenšení a redukce velikosti pórů                    Sjednocení tónu pleti                                     Zlepšení pevnosti a pružnosti pleti                         Podpora tvorby kolagenu                                          Omlazení a zpevnění kontur obličeje                     Pozitivně působí na léčbu akné                            Pomáhá při redukci pigmentových skvrn

Druhy kosmetického ošetření

Oxygenoterapií

EXCEL THERAPY O2

City Proof

Intenzivní program proti znečišťování pleti. Okysličení,detoxikace,regenerace

Oxyskin

je jedinečná technologie, která umožňuje průnik O2 do podkožních vrstev spolu s aktivními látkami.

INHALACE KYSLÍKU

OXYGENOTERAPIE

Pokud zvýšíte obsah kyslíku ve vdechovaném vzduchu zvětšujeme kvalitu svého života, zvyšujete fyzickou i mozkovou aktivitu, zpomaluje stárnutí čili si prodlužujete život.

Při oxygenoterapii čili vdechování zvlhčeného kyslíku je doporučená frekvence podávání minimálně 3x - 10x. Terapie navozuje pocity celkového zklidnění, zlepšení dechu a ústupu únavy.                                                               Význam inhalace koncentrovaného kyslíku spočívá ve zpomalení procesu tělesného a duševního stárnutí, působí příznivě na psychiku, posiluje imunitní systém při infekcích a oslabení organismu, zlepšuje energetický stav organismu, snižuje nepříznivé dopady špatných ekologických podmínek na zdraví.

Je indikován při léčbě onemocnění srdce a oběhového systému, při diabetických komplikacích, a pod. Vhodné při onemocnění dýchacích cest, ke zlepšení prokrvení a proti únavě ..

Kyslíková terapie je léčbou komplexní. Nepůsobí pouze na nemocný orgán, ale na celý organismus. Tato terapie není riziková a je univerzálně použitelná.

Zlepšuje prevenci některých onemocnění, podpoří se hojení, zvýší se psychická a fyzická kapacita, zkvalitní se mikrocirkulace a v neposlední řadě se celkově zlepší stav pleti. Kyslík je pohonná látka v životě.

Protože kyslík se nedá v organismu skladovat, musíme zajistit jeho pravidelný přísun. To je zajištěno dýcháním. V plicích se kyslík dostává do krve a pomocí oběhového aparátu do orgánů celého těla. V kapilárách se kyslík přesouvá do buněk, kde dochází k procesům vyrábějícím energii.

Pokud je v těle nedostatek kyslíku, je v těle i nedostatek energie. Intenzivní přísun kyslíku můžeme dodat kapilárám i aplikací vysoce koncentrovaného kyslíku přímo na pleť. Děje se to pomocí speciálních aplikátorů.

Kdy podstoupit oxygenoterapii ?

- u srdečních onemocnění
- při bolestech hlavy, nechutenství, zvýšené únavě, poruchách spánku
- při psychických problémech a depresích
- potíže v klimaktériu

- Při onemocnění ply a průdušek

FREKVENCE OŠETŘENÍ

(pouze doporučujeme )

10 - 15 návštěv, 2 - 3x týdně.

Kůru je možné absolvovat 6 - 8 x ročně.

Čeho po absolvování kyslíkové terapie dosáhneme?

- posílíme obranyschopnost organismu proti infekcím, cévním a nádorovým onemocněním
- ochráníme se před migrénou a stresy
- terapie příznivě ovlivní náš organismus při vysokém krevním tlaku, cukrovce, bércových vředech, srdeční arytmii, po infarktu a dalších onemocněních
- posílíme jí organismus před operacemi a je vhodná i na pooperační doléčení

A pokud jsme zdraví?

- zvýšíme tělesnou výkonnost při sportování
- snížíme dopad špatných ekologických podmínek
- zlepšíme energetický stav organismu
- posílíme imunitní systém
- zmobilizujeme rezervy tělesné a duševní výkonnosti
- kyslíková terapie oddaluje projevy stárnutí včetně snížené sexuální výkonnosti

Oxygenoterapie SE NEDOPORUČUJE:

- při epilepsii
- zvýšení činnosti štítné žlázy
- po transplantaci orgánů

Jak často oxygenoterapii absolvovat, aby cítil nějaký efekt?

Je to velmi individuální, některý organismus reaguje velmi dobře třeba jen na jednu kúru týdně (stačí 30-45 minut), někdo, kdo má dlouhodobé vasospastické bolesti hlavy, bere kúru denně. Pánové starších ročníků a zejména kuřáci tyto kúry ocení i jinak, ale to spíš patří na jiné stránky.


 

Účinky oxygenoterapie

 • Příznivě zlepšit energetický potenciál organismu
 • Zvýšit fyzickou a psychickou výkonnost
 • Urychlit regeneraci sil po prodělání choroby
 • Příznivě ovlivnit léčbu onemocnění centrální nervové soustavy, kardiovaskulárního systému, onemocnění trávicí soustavy, urologických, gynekologických a onkologických onemocnění, onemocnění pohybového aparátu
 • Preventivně působit proti nádorovým onemocněním
 • Zmírnit nežádoucí účinky farmakoterapie
 • Zvýšit kondici před velkou plánovanou operací, sportovním výkonem nebo psychickým vypětím

CENÍK

Inhalace 30 minut

300 Kč

Inhalace 50 minut

500 Kč

10 x Inhalace 30 minut

2700 Kč

10 x Inhalace 60 minut

4250 Kč

Kyslíkové brýle

nutno koupit pro samostatné absolvování inhalace

50 Kč

Jak působí kyslík

Na mozek:

Mozek tvoří 2% z hmotnosti člověka, ale spotřebuje 20% kyslíku pronikajícího do těla. Musíme mít dostatečnou zásobu kyslíku, kterou potřebujeme nejvíc při cvičení i usilovném myšlení. Když mozek dostatek kyslíku nemá, poškozují se mozkové buňky a po 2-3 minutách odumírají. Na plíce: Vzduch, který vdechujeme obsahuje asi 20 % kyslíku. Při jednom vdechnutí nabereme 450-500 ml vzduchu. Plíce přitom stále skladují asi 300 ml vzduchu. Chrání tak tělo před náhlými změnami prostředí.

Na srdce:

Srdce a plíce jsou odpovědné za zásobování těla kyslíkem. Pokud je tělo zásobováno dostatkem kyslíku, funkce srdce a plic se zefektivní a jsme tedy zdraví.

Na svaly:

Také svaly potřebují pro svou činnost kyslík. Není-li přísun kyslíku do svalových tkání dostačující, sacharidy se pak neštěpí úplně a vytváří se kyselina mléčná. V praxi to znamená, že dostáváme svalové křeče.

Na krev:

Krev zásobuje kyslíkem veškeré systémy organismu. Když zvýšíme množství kyslíku přepravovaného krví, tělo se snadněji zbaví usazenin a toxických látek. Tím se zlepší naše zdraví.