Karta stálého klienta


Karta stálého klienta je určená pro ty, jenž navštěvují naše studio pravidelně jednou za 4-6 týdnů a pečují s našimi výrobky i v domácím prostředí.

Tato karta opravňuje
držitele mít
speciální nabídky a ceny v našem studiu.

Karta lze rovněž dobíjet různou částkou s bonusem a po té využívat  buď jako dárkový poukaz, nebo při placení služeb a zboží .

Karta hlídá věrnostní body ve věrnostním ,programu .

Jako stálý klient máte přednost při využití akčních nabídek jak na služby, tak na zboží.

Navíc máte slevu 5 % na nákup zboží. Pokud již vlastníte některou z VIP karet , pak se vám slevy sčítají.

Kartu získává každý klient, který  navštěvuje studio pravidelně nikoli jednorázově či nahodile. Dodržuje naše obchodní podmínky. A to hlavně v dodržování naplánovaných termínů a včasného zrušení v případě .že se na daný termín nemůže dostavit.

Stálých klientů si vážíme, z tohoto důvodů je tato karta od 1.1.2019 uvedena do oběhu.


Podmínky pro získání KLIENTSKÉ KARTY:

  1. Chodíte na kosmetické ošetření pleti pravidelně v rozmezí 4- 6 týdnů. Minimální počet návštěv je 8 za kalendářní rok.
  2. Používáte kosmetické produkty na domácí péči , doporučené naší kosmetičkou a zakoupené v našem studiu ,nebo E-hopu . Frekvence spotřeby doporučených produktů je maximálně 3-4 týdny. Zpravidla se jedná o 3 produkty ( čištění pleti a péče opleť )
  3. Dodržujete objednané termíny a v případě , že se na stanovený termín nemůžete dostavit, rušíte v době do 48 hodin před plánovaným termínem.

Kreditní bonus při nabití karty

  • 1 - 1500 Kč         0 %
  • 1501 - 3500 Kč   5 %
  • 3501 - 5000       8 %