Dobrý den

vítáme Vás na našich stránkách. Jsme kosmetické studio s dlouholetou tradicí . Naší hlavní prioritou je profesionalita a kvalita jak služeb , tak materiálu s nímž pracujeme.
Pohodu se snažíme předat našim klientům , kteří se zde mohou nechat rozmazlovat v ,,domácím prostředí s individuálním přístupem. Prostě ,, Studio Pohody" pro každého z Vás.

S námi jste v POHODĚ již 22 let

Jsme studio ,dnes již s dvacetidvouletou praxí. Zabýváme se jak KOSMETICKOU ( kosmo-ceutickou ) péčí, tak o problematiku TĚLESNÝCH proporcí

KOSMETICKÁ PÉČE

Jako součást ošetření používáme nejrůznější kosmetické přístroje pro zkvalitnění ošetření a práci i se spodní vrstvou dermis - dlouhotrvající efekt a intenzivní výživa- a ZDARMA v ceně ošetření :


DIAMANTOVÁ DERMABRAZE
KRYOTERAPIE
GALVANIZACE
VYSOKÁ FREKVENCE
IONIZACE
ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE
BROSSAGE
DESINKRUSTACE-čištění bez mačkání
OXYGENOTERAPIE , Atd..............

Těší se na vás tým STUDIA POHODY

TĚLOVÁ PÉČE

Většina lidí řeší problém se svojí tělesnou váhou nebo tu a tam nějakým " nevzhledným špíčkem"
Cesta k dokonalé postavě není jednoduchá , ale ani není nemožná.
Jelikož v našem studiu naleznete veškeré dostupné přístroje řešící tuto otázku, jsme schopni Vám ZDARMA a NEZÁVAZNĚ na míru sestavit redukční program po předešlé bezplatné konzultaci.

MASÁŽE

Nerozlišujeme masáže na nejrůznější druhy, jako např: relaxační, regenerační a podobně.


Tento druh masáže řeší zdravotní problémy . Zaměřuje se na odhalení původce vzniku bolesti a následné zmírnění až odstranění daného problému. Ať už je jedná o uvolnění svalstva, spoušťových bodů či srovnání posunu v pánvi apod......
Tato terapie je komplexní a uzpůsobena " na míru" každému z Vás.

Masáž je především prevence, ale nejčastěji je vyhledávána akutním stavu .

Takzvaně při PRVNÍ POMOCI.( zablokovaný krk, ztuhlý kříž, mrtvé rameno,Ischias,falešný infarkt,karpální tunely atd...)

Tomáš Janda

Terapeut / masér

Masér, terapeut a bio-naturopat. Dlouholetý žák Pavla Kakeše . Svou soukromou praxi provozuje od roku 2011.

Tomáš Janda, jakožto student Pranoterapie (Prano-Praktiky) a Bio-Naturopatie u Libuše Nieslen , dostal povolení užívat logo A.MI. University Milano.

Libuše Nielsen ( Plzeň) je děkankou této university pro Českou republiku.


Zdenka Jandová

Odborná kosmetička

Vystudovala jsem střední kosmetickou školu v Hradci Králové a studium ukončila maturitní zkouškou v roce 1998. Bezprostředně poté jsem začala pracovat ve svém oboru. Nejprve jako zaměstnanec a od roku 2000 jako OSVČ. Postupně jsem svůj " salonek" zvětšovala a rozšiřovala nabídku nejen odborných , ale i přístrojových ošetření, až jsem zakotvila na Mikulášském náměstí, kde mám k dispozici celé patro budovy , kde má každá klientka či klient zabezpečeno maximální soukromí.

Má práce je zároveň můj celoživotní koníček.

Pracovat jako kosmetička je velmi zajímavá práce a určitě snem spousty žen a dívek. Jenomže být dobrou kosmetičkou neznamená jen pracovat podle předepsaných postupů nebo posuzovat jed podle základního rozdělení druhu pleti , ale pleť dokonale znát a chápat.

Hlavní podstatou je znalost samotné somatologie pokožky a její funkce,
jakožto celé kožní tkáně.

Pokud chci provést kvalitní profesionální ošetření, které opravdu do hloubky pomůže a vyživí tkáně nebo vyřeší určité problémy, nemůžu postupovat u každého stejně. Také velice záleží na používaných kosmetických produktech. Proto jsem již před sedmnácti lety zvolila kosmetiku Germaine de Capuccini , která je vždy krok dopředu a z mého pohledu a zkušenosti mne i klientů nejlepší. Z praxe si dovoluji tvrdit , že zlepšení stavu pleti pocítíte bezprostřeně po ošetření a až 80% zlepšení pleti docílíme cca po třech měsících péče.

Jedině jak to zjistit je : Přijďte si ošetření vyzkoušet. Uzdravit Vaši pleť a maximálně zrelaxovat. Těším se na Vás . Zdenka Jandová :)