Prodloužení  řasa na řasu

Technika 1 : 1 je považována za " KLASICKOU" metodu prodlužování řas.

Doporučujeme jí u klientek , které preferují maximální přirozenost

Při této technice aplikujeme jednu umělou řasu ma Vaší jednu řasu.

Technika FLAT 1:1 ( řasa na řasu)

  • Technika prodloužení je stejná jako u základní techniky , s tím rozdílem , že se používají nové odlehčené ploché FLAT řasy. Jinak také řečeno CASHMERE (" kašmírky " ). Tyto řasy nezatěžují řasy přírodní a přitom jsou opticky silnější a tedy i výraznější. Jejich výhodou je poloviční váha ,díky které řasy vydrží déle naaplikované až o 40 %. Jejich tloušťka je 0,15 nebo 0,20 mm.

Tato technika nabízí variaci možností


Technika 1:1 ( řasa na řasu)

  • Jedná se o základní techniku prodlužování řas , při které se nejčastěji používají řasy o tloušťce 0,10 až 0,20 mm a to podle kvality přírodních řas. Aplikuje se tedy 1 umělá řasa na 1 přírodní . U této techniky je stylistka omezena počtem přírodních řas klientky. Jde tedy spíše o techniku prodloužení. 

Aplikace:

Na každé oko se aplikuje minimálně 100 kusů řas. Záleží také na hustotě řas zákaznice. Řasy se aplikují 1 - 2 mm od pokožky, takže je vůbec neucítíte.

Aplikujeme klasické řasy černé v délce 7mm až 15 mm v různých stupních zakřivení .

Mezi různé přízdoby patří kamínky na řasy, třpytky .   Buď samostatně nebo na samotné řase. Barevné řasy jsou velmi oblíbené v takz. melírech nebo žhavou novinkou jsou řasy dvoubarevné.

Aplikace trvá přibližně 1,5 - 2 hodiny v. Po celou dobu aplikace zákazník leží se zavřenými oči.      Po aplikaci budete poučena od vyškolené stylistky jako o řasy pečovat.

Kalkulace cen

platí pro techniku 1 : 1

Ceny jsou platné do 30.4.2020

Nová aplikace

První aplikace nového setu u nové klientky  

1500 Kč

Doplnění řas do 2 týdnů

( do 14 -ti dnů )    cca 45 - 60 minut

450 Kč

Doplnění řas do 3 týdnů

( do 20-ti dnů )   cca 60 - 75 minut

500 Kč

Doplnění řas do 4 týdnů

( do 27 -ti dnů )   cca 75 - 90 minut

650 Kč

Doplnění řas nad  4 týdny / nový set

( nad 28 dní  )    cca 60 - 75 minut

1500 Kč

UPOZORNĚNÍ

APLIKACE NOVÝCH ŘAS

Vážené klientky pokud v nás vložíte důvěru a zvolíte naše studiu pro aplikaci Vašich nových řas je potřebné uhradit zálohu ve výši 50% do tří dní od objednání. Bohužel se stává , že klientka rezervuje termín na který blokujeme 2,5 hodiny pracovní doby a i přes předchozí upozornění SMS o blížícím se termínu není schopna se omluvit a mnohdy ani zvednout telefon.                        Děkujeme za pochopení

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas.

Poučení

Rezervované termíny jsou závazné . Odhlášení termínu je možné nejdéle do 24 hodin předem. případě prvního " zapomenutí " je absence omluvena - jsme jenom lidé ,ale případě opakovaného  nedostavení se na domluvený termín bez jakékoliv předchozí omluvy nebo zrušení rezervace v kratší době jak 24 hodin nebudete již objednáni. 

Děkujeme za pochopení