Objevte luxusní a komfortní globální ochranu proti slunci s protistárnoucím účinkem. ANEB v čem je Golden Caresse

12.01.2017

Znečištění ovzduší, globální oteplování a intenzivnější sluneční záření je důvodem nepříznivého poškozování naší pleti , ať už pokožky obličeje či těla.

Solární výrobky které jsou běžně dostupné v naší zemi chrání jen faktory UVA a UVB . Neřeší ochranu pleti proti předčasnému stárnutí , způsobené slunečním zářením, jako je dehydratace kolagenových vláken, vzniku solární pigmentace atd...... navíc vysoké faktory mají běžně tuhou konzistenci a blokují jakékoliv opálení pleti.

Ty ale bohužel v dnešním světe začínají být samostatně nedostačující. Snížená ozónová vrstva propouští stále více radiačních paprsků, nezdravé ovzduší
obsahuje více volných radikálů způsobující strárnutí a nejenom naší pokožky.

Germaine de Capuccini neustále zkoumá možnost, jak se chránit pokožku před poškozením způsobeným slunci, ale zároveň docílit přirozeného opálení i přes vysoké faktory SPF .

Nejnovější generace Golden Caresse , je založena na genetickém inženýrství. Účinné látky chrání genetický materiál ve fungování buněk a konfiguruje DNA buňky proti poškození škodlivým slunečním zářením, což znamená, že tyto produkty ochrańují jádro buňky a preventivně působí proti jejich degeneraci.

Všimli jste si přípravků s označením křížků ?

Jedná je o takzvané ANTIRADIAČNÍ FAKTORY , které se přidávají do
ochraných pleťových a tělových přípravků a to nejenom solárních.

GERMAINE DE CAPUCCINI , tyto antiradiační faktory používá již delší dobu . Počet křížků na výrobku závisí na síle ochrany a to od jednoho do tří.

Takto označené výrobky +++ fungují jako ŠTÍT proti všemu špatnému co naší pleti škodí.

Navíc solární přípravky této značky obsahují speciální látky zabraňující zhlukování melaninu - zabraňují zpigmentování - vzniku pigmentových skvrn

A v tom je GLOBAL SUN PROTECTION VYJÍMEČNÝ !

Převratná kombinace látek s mnohonásobnou ochranou chrání pokožku celkově.

Dvojí vnější ochrana před UVA a UVB zářením.

Kompletní působení proti stárnutí, pracuje uvnitř tak, aby napomáhal předcházet a opravovat znaky stárnutí způsobené slunečním zářením - skvrny, vrásky, degenerace a dehydratace pleti s udržením krásně opáleného vzhledu pokožky.

DNA EXPERT SYSTEM : Pokrokový systém ochrany před slunečním poškozením pomáhá udržovat tvorbu volných radikálů v rozumných mezích a zabraňuje tak změnám v DNA buněk a předčasnému stárnutí pleti , v důsledku slunečního záření.

SPOT BALANCE SYSTEM: Exkluzivní systém proti solárním skvrnám. Kterým účinně napomáhá předcházet a tyto skvrny opravuje a přispívá tak k jednotnému zabarvení kůže.

A jak je na to konzistence těchto přípravků ?

Přípravky z řady Gleden Caresse mají jedinečnou konzistenci , která se přizpůsobí všem typům pleti. velmi snadno se vstřebává,je lehká a snadno se roztírá. Nezanechává na ní nepříjemný bílý a hutný povlak. Nezanechává pocit mastnoty a pokožka může volně dýchat. Vůně je nevtíravá , specifická a velice jemná.

Výsledkem na naprostý pocit pohody. Den za dnem cítíte ,jak pleť mládne a krásní. Opálení je úžasně zářivé, jednotlivé a dlouhotrvající.