Zotavte svojí pleť po nošení roušek

11.10.2020

Jak maska ​​ovlivňuje pokožku obličeje?

Jedním z hlavních problémů při používání masek je nedostatečné okysličování obličeje, potu a tření v oblastech s vyšším tlakem, navíc, pokud se dodá, že mají drsný povrch, to dále zvyšuje vzhled akné, zarudnutí, suchost a dokonce dermatitida a odlupování.

V dnešní době se nošení ochranné masky stalo každodenní rutinou a povinností. Je jedno ,zda masku nosíme celý den nebo jen pár hodin denně .

Používáním masky ( ústenky ,šátku respirátoru a dalších .....) dochází 

  •  k neustálému otěru a povrchovému dráždění pokožky
  • ke zvýšení vlhkého tepla - zvýšení potních žlázek i mazové sekrece
  • vydechovaný vzduch z našich plic je plný bakterií a jiných patogenních organismů . A pokud máme pleť podrážděnou, či trpíme na akné , způsobuje tento stav " aknózní" projev na na naší pokožce.
  • Vydechovaný oxid uhličitý zvyšuje výskyt volných radikálů , způsobující dominové poškození buněk naší pleti a přispívá k rychlejšímu stárnutí naší pokožky.

Pokud jste jedním z postižených a masky způsobily poškození vaší kůže, řiďte se našimi radami, aby byla snesitelnější

Pokud patříte mezi ty šťastnější a máte pokožku na obličeji v perfektním stavu, řiďte se také našimi radami, aby byla i nadále  skvělá. a ochráněná.

Jak se mám starat o svoji pleť?


Citlivá pleť: 

1. ČIŠTĚNÍ PLETI je jeden z nejdůležitějších kroků vůbec. Očistit obličej před a po použití masky jemným čisticím prostředkem, který odstraní nečistoty, mastnotu, pot nebo dokonce make-up, ačkoli byste se měli vyhnout make-upu, pokud jste mezi lidmi, kteří jsou nuceni nosit masku po mnoho hodin denně.

Při zvýšené citlivosti doporučujeme vodní gel B-Calm od Germaine de Capuccini, Gel složený z micel přírodního původu , který hluboce čistí, aniž by dráždil pokožku s respektováním pH pleti. Okamžitě zmírňuje pocity pálení a svědění a pokožka je svěží, příjemná a pružná.

2. UDRŽENÍ HYDRATACE používejte lehké zvlhčovače v závislosti na typu pokožky. V případě citlivé , intolerantní a podrážděné pleti , má řada B-Calm základní hydratační krém ve dvou strukturách, bohaté a světlé (v závislosti na typu pleti). Tento produkt stimuluje přirozené obranné systémy a snižuje náchylnost k podráždění. Hydratuje, uklidňuje a uklidňuje díky složení založenému na exkluzivní symbiotické sloučenině: Skinbiome Repair, prebioticko-probiotická asociace.

Druhý titulek

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque.

A: Jak se mám starat o svoji citlivou pleť?

1. ČIŠTĚNÍ PLETI je jeden z nejdůležitějších kroků vůbec. Očistit obličej před a po použití masky jemným čisticím prostředkem, který odstraní nečistoty, mastnotu, pot nebo dokonce make-up, ačkoli byste se měli vyhnout make-upu, pokud jste mezi lidmi, kteří jsou nuceni nosit masku po mnoho hodin denně. 

Při zvýšené citlivosti doporučujeme vodní gel B-Calm od Germaine de Capuccini, Gel složený z micel přírodního původu , který hluboce čistí, aniž by dráždil pokožku s respektováním pH pleti. Okamžitě zmírňuje pocity pálení a svědění a pokožka je svěží, příjemná a pružná.

2. UDRŽENÍ HYDRATACE používejte  lehké zvlhčovače v závislosti na typu pokožky. V případě citlivé , intolerantní a podrážděné pleti , má řada B-Calm základní hydratační krém ve dvou strukturách, bohaté a světlé (v závislosti na typu pleti). Tento produkt stimuluje přirozené obranné systémy a snižuje náchylnost k podráždění. Hydratuje, uklidňuje a uklidňuje díky složení založenému na exkluzivní symbiotické sloučenině: Skinbiome Repair, prebioticko-probiotická asociace.

Pokud je pokožka již maskou zarudlá, naneste B-Calm Correcting Moisturizing Cream . Je to zvlhčovač proti erytému a podráždění. Snižuje počet, velikost a intenzitu zarudnutí. Uklidňuje, zjemňuje a dekongestuje, vrací pokožce úlevu a pohodlí. Obsahuje také korekční zelené pigmenty, které obratně neutralizují zarudnutí. 

3. PLEŤ VOLÁ S.O.S Potřebujeme produkt, který poskytuje okamžitou úlevu v případě nežádoucích účinků. Aplikujte malou dávku lokálně nebo globálně, tolikrát, kolikrát chcete, SOS Facial Balm pro intenzivní péči B-Calm, který dekongestuje a uklidňuje. Během několika dní tento balzám reguluje mechanismy spojené se zarudnutím a podrážděním. Pokožka získá jednotnost, hladkost a klid.

Má okamžitý účinek, za méně než 2 minuty uklidní pocit svědění a píchání.

Pokud máte suchou pokožku, v noci bychom aplikovali více výživných a opravných produktů, včetně Multi-regeneračního oleje se šípkem , silného regeneračního, zvlhčujícího, výživného, ​​omlazujícího a hojivého ošetření, které se stane "základním"

B: Jak mám zvýšit obranyschopnost pleti ?

V případě , že patříte mezi šťastnější jedince , netrpíte zvýšenou podrážděností a akutním poškozením pleti ,ale  přesto chcete vaší pleť chránit a zabránit zrychlenému stárnutí , DOPORUČUJEME  synchronizovaný obnovovací zesilovač

TIMEXPERT SRNS REPAIR NIGHT PROGRESS od Germaine de Capuccini Nové sérum proti stárnutí obsahuje inovativní aktivní složku, která znásobí ochranu proti volným radikálům , vzniklým z nedostatku kyslíku pod rouškou . Toto sérum je neskutečným pomocníkem, v opravě buněk. Zastavuje dominový efekt destrukce poškození a opravuje u každého cílené poškození . 

V noci, když spíte a pokožka je vnímavější, napravuje poškození, znovu aktivuje regeneraci buněk a omlazuje pokožku.
Během dne zvyšuje odolnost buněk proti oxidačnímu stresu a chrání pokožku tím, že ji chrání před vnějšími agresemi.