TIMEXPERT RADIANCE C+

První ošetření, které znásobí účinnost Pure Vitamin C * až 6 díky PATENTOVANÉMU nanopolymeru HLG, který hluboce vyživuje buňky a umožňuje trvalé uvolňování aktivních složek.  

Cítí se vaše pleť unaveně ,nemá jas a energii ? 

 Vaše pleť je bez lesku - našedlá nebo vnímáte nestejnoměrnost barvy pokožky? Pleť je povadlá a necítíte se komfortně?

Dodejte vitamíny , energii a jas . Vaše pleť opět zazáří mládím  

Tato řada se točí kolem jedné z nejlepších ingrediencí pro zdraví pokožky, mluvíme o VITAMINU C. Vzhledem ke své antioxidační síle patří mezi tři vysoce ceněné super přísady od dermatologů , protože vitamin C je nezbytný denní doplněk, 365 dní v roce.

Masážní technika pomocí "masážního míčku" posiluje sílu vitaminu C a poskytuje příjemnou úlevu od napětí .Věděli jste, že vitamin C je při aplikaci na pokožku 25krát účinnější?


Znečištění, tabák, stres a modré světlo obrazovek způsobují oxidaci pokožky a její předčasné stárnutí. Vitamin C je účinným ochranným štítem proti stárnutí. Má silné revitalizační účinky 

Z úspěchu řady TIMEXPERT C+ (A.G.E.) se zrodila inovovaná řada RADIANCE C. Pokroky na poli nanotechnologie a nově objevené synergie různých aktivních látek umožnily vznik ještě účinnější řady s obsahem čistého vitaminu C, která bojuje proti oxidaci pokožky a tedy známkám stárnutí jako jsou skvrny, dehydratace a mdlý tón pleti. 

AŽ 6x INTENZIVNĚJŠÍ ÚČINEK ČISTÉHO VITAMINU C 

První ošetření značky Germaine de Capuccini, které 6x násobí účinek čistého vitamínu C* a to díky patentovanému nanopolymeru HLG, který do hloubky vyživuje buňky a umožňuje postupné uvolňování aktivních látek. *Klinicky prokázaný účinek Opravdová revoluce ve vývoji ingrediencí, patent značky Germaine de Capuccini, představuje skokový posun v účinnosti produktů. Patentovaný nanopolymer HLG vytvořený z kyseliny hyaluronové, lysinu a kyseliny glutamové, působí ve všech vrstvách pokožky, stimuluje buněčný metabolismus a zintenzivňuje účinky formule, zatímco do hloubky hydratuje pokožku.  

ČISTÝ VITAMIN C  TEN NEJLEPŠÍ ANTIOXIDANT

VITAMIN C ve své nejčistší formě. Enkapsulovaný, aby byla zachována jeho 100% účinnost v momentě aplikace. VITAMIN C je fotosenzibilní, tedy se degraduje vlivem slunečního záření. Není ale fotosenzibilační, tedy nehrozí výskyt skvrn na pokožce po použití. Naopak, čím více pokožku vystavujeme slunci, tím více vitaminu C potřebujeme. Je ale velmi nestabilní, citlivý na působení tepla a kyslíku, proto je v produktech enkapsulovaný.

VÝHODY:

  • Syntéza kolagenu
  • Ochrana DNA
  • Regulace melanogeneze.
  • Stabilita vůči teplu a oxidaci.

VITAMIN C, E + KYSELINA FERULOVÁ 10

Díky synergii těchto skvělých antioxidantů se znásobuje účinek vitaminu C a přináší řadu benefitů pro pleť: rozjasňuje a sjednocuje tón pleti, neutralizuje negativní působení volných radikálů a pomáhá zmírňovat známky stárnutí. Všechny produkty navíc obsahují extrakt z Ume, který přispívá k omlazení pleti a má intenzivní rozjasňující účinek. 

PARFEMACE JAKO AKTIVNÍ LÁTKA

Parfemace obsažená ve všech produktech nemá pouze dekorativní význam, sama o sobě je antioxidační. Testy in vitro prokázaly, že působí proti volným radikálům podobně jako vitamin E. Opravdu všechny ingredience této linie tedy mají svou funkci  

Výsledky:
V jednom sezení *:                                                                                                     Ve třech sezeních **:
98% Sálavá pokožka, s extra lehkým a energetickým                                             87% Nižší intenzita skvrn
95% De-stresovaná pokožka                                                                                    100% Ton rovnoměrnější
86% Rovnoměrnější tón
100% Zlepšuje hydrataci a texturu
89% Zeslabené výrazové linie                         

* Test sebehodnocení 63 dobrovolníků pod lékařským dohledem.              ** Test sebehodnocení 15 dobrovolníků s                                                                                                                                   kožními skvrnami.

Přejete se objednat?

Ceny uvedeny včetně 21% DPH

               TIMEXPERT RADIANCE C+                                                           1690,-Kč