Volume UV Lash systém

revoluce v prodlužování řas

Výhody Volume UV Lash systému

  • Dokonalý vzhled: Díky použití ultra-tenkých syntetických řas a techniky načesávání získají klientky zářivé a krásné řasy, které přirozeně podtrhnou jejich oči.
  • Trvanlivost: Syntetické řasy, které jsou načesané na přirozené řasy, vydrží mnohem déle než klasické řasy. To umožňuje klientkám užívat si svůj nový vzhled po dlouhou dobu.
  • Osvědčená technologie: Volume UV Lash Systém je vyvinut s ohledem na bezpečnost a kvalitu. UV osvětlení je šetrné k přírodním řasám a nepoškozuje je.

Co je Volume UV Lash systém?

Volume UV Lash systém je moderní technika pro prodlužování a zvětšování řas.

Tato metoda využívá ultra-tenké syntetické řasy, které jsou načesávány na jednu přirozenou řasu, což umožňuje vytvořit plnější a bohatší efekt než klasické metody prodlužování řas. 

Navíc, Volume UV Lash Systém zahrnuje speciální UV osvětlení, které zajišťuje, že syntetické řasy zůstanou pevně přichycené až po dobu, kterou si klientka přeje.
Nevýhody   UV Lash Systému

Jako u každé kosmetické procedury, i u Volume UV Lash Systému existují některé možné nevýhody. Mezi ně patří případné alergické reakce na lepidlo .

Co se týče péče, klientky by měly dodržovat několik základních pravidel, jako je vyhýbání se tření očí, olejových produktů na řasy a čištění očí jemnými přípravky. To zajistí dlouhou životnost řas a krásný vzhled.

Volume UV Lash Systém je skvělou volbou pro ženy, které touží po plných a krásných řasách s dlouhotrvajícím efektem. 

Kalkulace cen

platí pro techniku Volume UV LASHES

Nová aplikace

První aplikace nového setu u nové klientky

3500 Kč

Doplnění řas do 2 týdnů

( do 14 -ti dnů ) cca 60 - 80 minut

750 Kč

Doplnění řas do 3 týdnů

( do 20-ti dnů ) cca 80- 100 minut

950 Kč

Doplnění řas do 4 týdnů

( do 27 -ti dnů ) cca 100 - 120 minut

1200 Kč

Nová aplikace

Doplnění nad 28 dní

3500 Kč

UPOZORNĚNÍ


Vážené klientky pokud v nás vložíte důvěru a zvolíte naše studiu pro aplikaci Vašich nových řas je potřebné uhradit zálohu ve výši 50% do tří dní od objednání. Bohužel se stává , že klientka rezervuje termín na který blokujeme 2,5 hodiny pracovní doby a i přes předchozí upozornění SMS o blížícím se termínu není schopna se omluvit a mnohdy ani zvednout telefon. Děkujeme za pochopení

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas.

POUČENÍ

Rezervované termíny jsou závazné . Odhlášení termínu je možné nejdéle do 24 hodin předem. případě prvního " zapomenutí " je absence omluvena - jsme jenom lidé ,ale případě opakovaného nedostavení se na domluvený termín bez jakékoliv předchozí omluvy nebo zrušení rezervace v kratší době jak 24 hodin nebudete již objednáni.

Děkujeme za pochopení