Výživa a regenerace pleti


Doporučeno pro klientky, které již mají výraznější projevy stárnutí pleti

Tato specifická celková kosmetická péče představuje kompletní kosmetické ošetření pleti zaměřené na řešení již vzniklých známek stárnutí pleti .

Je pro klientky a klienty ,kde již nedostačuje pouze preventivní péče.

Každým dnem vznikají na obličeji mimické linie a viditelnější vrásky v důsledku tisíců kontrakcí kůže, ztráty její elasticity a pevnosti, změn v podpůrné tkáni a věku

Toto ošetření je vhodné pro klientky které již potřebují bojovat s příznaky počínajícího stárnutí pleti.


Začínají se objevovat vrásky na čele, kolem očí a rtů. Pleť už není tak zářivá a pevná jako dříve . Můžete pociťovat i stavy dehydratace a únavy pleti.

V tomto případě problému již použijeme kosmetické produkty s vyšším obsahem specifickýchaktivních látek pro výživu , které zapracujeme přístroji , které dokáží dopravit aktivní složky do hlubších vrstev pokožky než třeba galvanický proud.

Samozřemostí je použití kosmetických přístrojů

Dvě možnosti ošetření

Rozdělené dle intenzity účinnosti

Regenerační kompletní kosmetické ošetření

Po odlíčení a povrchovém čištění pleti tonizujeme a provedeme diamantovou dermabrazi nebo jiný druh exfoliace pleti - záleží na typu a stavu pleti.

Poté aplikujeme aktivní látky (ampule) zapracované mezoterapií.

Následuje masáž obličeje ,krku , dekoltu a trapézových svalů , včetně masáže lymfatických drah očního okolí .

Provedeme hluboké čištěné pleti,jak mechanické,tak za použití přístroje. Následně desinfikujeme ozonem nebo užijeme kryoterapii . Aplikace regenerační oční a pleťové masky spolu s mezoterapií .

Masky jsou různého složení i konzistence -záleží na posouzení kosmetičky . Na konec aplikace specifického krému

TIMEXPERT RIDES

Regenerační PROTIVRÁSKOVÉ intenzivní ošetření

představuje sofistikovanou, avantgardní kosmetiku působící proti mimickým vráskám. je inspirován nejnovějšími poznatky v estetické chirurgii a vlastními mechanismy "autoregulace" pokožky.Exkluzivní složení působí jako výjimečná globální strategie proti mimickým vráskám: technologie Pro-Collagestine-Fill podporuje ideální "kožní architekturu".

Znatelné výsledky již po prvním ošetření! Doporučuje se 5 ošetření jedenkrát za 5 týdnů.


Stimuluje buněčnou dynamiku a aktivuje funkci fibroplastů. Tím zlepšuje pevnost a pružnost kůže. (Napomáhá větší tvorbě kolagenu a elastinu) Vráska se vyplňuje zevnitř a pleť je pak pevnější a hutnější.

Na druhé straně komplex Micro-Dermoxine pomáhá neutralizovat působení mikroskopického napínání kůže, jež je důsledkem každodenní gestikulace, a přirozeně vyplňovat linie a vrásky, které se tak ztrácejí.

Kombinací ošetření TIMEXPERT RIDES a foto-omlazení docílíme přirozeně vyhlazené a projasněné pleti.

Obsahuje:

  • hexapeptid - látka podobná botoxu, snižuje mimiku, ale nezastavuje ji
  • pentapeptid - působí jako kolagenová injekce, ale bez vpichu. Vyplňuje vrásky

  • sojové proteiny-zaměřují se na produkci fibroplastů (fibroplasty buňky zodpovědné za tvorbu elastinových a kolagenových vlátken. ) Když stárneme, ustává proces tvorby fibroplastů a tvoří se jemné vrásky

  • kys. Hyaluronovou

Při řešení velké povdlosti pleti je možné využít INTENZIVNĚJŠÍ ošetření ve spolupráci s přístroji TRIOLIFT nebo RADIOFREKVENCÍ

Ceník

Regenerační ošetření

1250 Kč

S kartou klienta sleva 150 Kč

1100 Kč

TIMEXPERTRIDES

1690 Kč

S kartou klienta sleva 200 Kč

1490 Kč

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas.