Regenerace pleti - protivrásková péče

                              Doporučeno pro klientky, které již mají výraznější projevy stárnutí pleti                                Tato specifická celková kosmetická péče představuje kompletní kosmetické ošetření pleti zaměřené na řešení již vzniklých známek stárnutí pleti .

Toto ošetření je vhodné pro klientky které již potřebují bojovat s příznaky stárnutí pleti.

Každým dnem vznikají na obličeji mimické linie a viditelnější vrásky v důsledku tisíců kontrakcí kůže, ztráty její elasticity a pevnosti, změn v podpůrné tkáni a věku.

Začínají se objevovat vrásky na čele, kolem očí a rtů. Pleť už není tak zářivá a pevná jako dříve . Můžete pociťovat i stavy dehydratace a únavy pleti.

V tomto případě problému již použijeme kosmetické produkty s vyšším obsahem specifických aktivních látek pro výživu , které zapracujeme přístroji , které dokáží dopravit aktivní složky do hlubších vrstev pokožky než třeba galvanický proud. Samozřejmostí je použití kosmetických přístrojů 

Dvě varianty ošetření

Rozdělené dle intenzity a účinnosti

Regenerační kompletní kosmetické ošetření

Po odlíčení a povrchovém čištění pleti tonizujeme a provedeme diamantovou dermabrazi nebo jiný druh exfoliace pleti - záleží na typu a stavu pleti.

Poté aplikujeme aktivní látky (ampule) zapracované mezoterapií.

Následuje masáž obličeje ,krku , dekoltu a trapézových svalů , včetně masáže lymfatických drah očního okolí .

Provedeme hluboké čištěné pleti,jak mechanické,tak za použití přístroje. Následně desinfikujeme ozonem nebo užijeme kryoterapii . Aplikace regenerační oční a pleťové masky spolu s mezoterapií .

Masky jsou různého složení i konzistence -záleží na posouzení kosmetičky . Na konec aplikace specifického krému


Regenerační PROTIVRÁSKOVÉ intenzivní ošetření 

TIMEXPERT RIDES

představuje sofistikovanou, avantgardní kosmetiku působící proti mimickým vráskám. je inspirován nejnovějšími poznatky v estetické chirurgii a vlastními mechanismy "autoregulace" pokožky. Exkluzivní složení působí jako výjimečná globální strategie proti mimickým vráskám: technologie Pro-Collagestine-Fill podporuje ideální "kožní architekturu".

Znatelné výsledky již po prvním ošetření! Doporučuje se 5 ošetření jedenkrát za 5 týdnů.

Stimuluje buněčnou dynamiku a aktivuje funkci fibroplastů. Tím zlepšuje pevnost a pružnost kůže. (Napomáhá větší tvorbě kolagenu a elastinu) Vráska se vyplňuje zevnitř a pleť je pak pevnější a hutnější.

Na druhé straně komplex Micro-Dermoxine pomáhá neutralizovat působení mikroskopického napínání kůže, jež je důsledkem každodenní gestikulace, a přirozeně vyplňovat linie a vrásky, které se tak ztrácejí.

Kombinací ošetření TIMEXPERT RIDES a foto-omlazení docílíme přirozeně vyhlazené a projasněné pleti.

Obsahuje:

  • hexapeptid - látka podobná botoxu, snižuje mimiku, ale nezastavuje ji
  • pentapeptid - působí jako kolagenová injekce, ale bez vpichu. Vyplňuje vrásky

  • sojové proteiny-zaměřují se na produkci fibroplastů (fibroplasty buňky zodpovědné za tvorbu elastinových a kolagenových vlátken. ) Když stárneme, ustává proces tvorby fibroplastů a tvoří se jemné vrásky

  • kys. Hyaluronovou

Součástí této luxusní péče je aplikace LED-EXPERT masky 

Při řešení velké povdlosti pleti je možné využít INTENZIVNĚJŠÍ ošetření ve spolupráci s přístroji TRIOLIFT nebo RADIOFREKVENCÍ

Přejete se objednat?

Ceník regenerační protivráskové péče

Regenerace zralé pleti

90 minut 

1630 Kč

Timexpert RIDES NEO AGE

90 minut  

1950 Kč