Základní kosmetická péče

Základní kosmetická péče 

Jako součást ošetření používáme nejrůznější kosmetické přístroje pro zkvalitnění ošetření a dlouhotrvající efekt ZDARMA v ceně ošetření

Základní péče je doporučena  pro klientky, které nemají výraznější projevy stárnutí pleti ,ale již o sebe chtějí začít pečovat.

Ve studio pracujeme výhradně s profesionálními přípravky značky Germaine de Capuccini. Základní kosmetická péče zahrnuje produkty z řady Options řadu pokrývající základní léčebné potřeby všech typů pleti. Skládá se z produktů, které kosmetička použije po předchozí diagnóze k vytvoření plně personalizované léčby. Doporučí  produkty pro péči na doma, aby jste  pokračovaly ve své každodenní péči.

2) Základní ošetření pokožky

"KOMPLETKA "

Kompletní ošetření pokožky obličeje a krku,

Doporučeno pro klientky, které nemají výraznější projevy stárnutí pleti.

Po odlíčení a povrchovém čištění pleti tonizujeme a provedeme diamantovou dermabrazi nebo jiný druh exfoliace pleti - záleží na typu a stavu pleti.

Poté aplikujeme aktivní látky (ampule) zapracované galvanickým proudem, či ultrazvukem 

Následuje masáž obličeje a krku. Provedeme hluboké čištěné pleti,jak mechanické,tak za použití přístroje. Následně desinfikujeme ozonem nebo užijeme kryoterapii . Aplikace oční a pleťové masky. Masky jsou různého složení i konzistence -záleží na posouzení kosmetičky . Na konec aplikace specifického krému

1) Čištění pleti

Doporučeno hlavně pro mladou pleť , která má začínající problémy s mastnotou pleti a komedony.

Po odlíčení a povrchovém čištění pleti tonizujeme a provedemediamantovou dermabrazi nebo jiný druh exfoliace pleti - záleží na typu a stavu pleti.Následuje aplikace deepingu , což je enzymová změkčující maska .

Následuje hluboké čištěné pleti, jak mechanické, tak za použití přístroje.Dočistíme ultrazvukovou špachtlí nebo desinkrustací ( záleží na posouzení kosmetičky) Nanesení aktivní látky(ampule) zapracované galvanickým proudem či ultrazvukem . Následně desinfikujeme ozonem nebo užijeme kryoterapii . Aplikace oční a pleťové masky. Na konec aplikace specifického krému.  


Na Vaší pleti se již otiskla stopa času a potřebujete cílenou péči? 

Pak klikněte ZDE :

Přejete se objednat?

Ceník základní kosmetické péče

Čištění pleti 

60 minut 

1050 Kč

Kompletka -kompletní kosmetické ošetření obličeje a krku

75 minut 

1350 Kč