Hydratace a Výživa

Necítí se Vaše pleť ve své kůži? Máte pocit,že ne komfortu , napjatosti pleti ? Vaše pokožka trpí nedostatkem hydratace - " bez vody není života" . Dostatečná vlhkost všech vrstev pokožky je alfou a omegou . Je příčinou většiny kosmetických kožních problémů pleti ,jelikož není-li dostatečně hydratována,nemůže správně fungovat

Doporučeno pokožkou pociťující sníženou vlhkost pleti. Pro pleť  vyžadující vyživení a znovu nabití energie. 

                              Již se objevila " první stopa času"

V tomto případě problému již použijeme kosmetické produkty s vyšším obsahem specifických aktivních látek zaměřené na rehydrataci jak povrchových,tak hlubokých vrstev . Doplníme vitamíny  ,kyselinu hyaluronovou a  další potřebné vyživující látky ,nutné pro správný chod vaší pleti .Samozřejmostí je použití kosmetických přístrojů  

Dvě varianty ošetření

Hydratační a Vyživující

HYDRACURE

Oceán svěžesti pro vaší pleť

Aktivní hydratační kúra nastavila nový způsob porozumění ošetření hydratací pokožky: Hydracure, první řada profesionální hydratace, která zohledňuje typ pleti a klima. Program byl navržen tak, aby chránil pokožku po celý den před dehydratací a klimatickými činiteli, čímž zvyšuje její přirozenou odolnost proti známkám předčasného stárnutí. 

Vykonává maximální hydratační aktivitu díky svým hydratačním recepturám: 100% hydratační aktivita, kombinováním pečlivého výběru aktiv a výkonné technologie: 

Kyselina hyaluronová v různých nízkých, středních a vysokých molekulových hmotnostech, přírodní EPS, Mikro houby s kyselinou mléčná a s ceramidy, vulkanická termální voda ze zdroje Izumo Yumura z Japonska, zvlhčující aktivní textury a zvlhčující vůně. 

ROYAL JELLY

Vaše první anti-agingové ošetření

Vyživující rehydratující péče obnovující  epidermální soudržnost ,která je základem pro zachování krásy mládí a pokožky. Epidermální soudržnost, která vede k "optimální odolnosti". Toto ošetření  na bázi mateří kašičky je výjimečným výživným elixírem, spolu s extraktem pornatky kokosové  -houbou s mimořádnými účinky proti stárnutí , směřují přímo do srdce pokožky ke kožním buňkám, kde  je schopen energicky působit na epidermální soudržnost a obnovit "odolnost kůže".

Pokožka je schopna po ošetření čelit každodennímu působení vnějšího stresu a obnovuje svojí schopnost bránit se negativním vlivům prostředí. Není tak citlivá a lépe se regeneruje a oddaluje stárnutí pleti.. 

*Ošetření vhodné od 35-ti let

Pokud potřebujete řešit již větší projevy zralosti pleti. Trápí Vás vrásky nebo povadlost pleti? Pak klikněte ZDE:

Přejete se objednat?

Cena ošetření

Hydratační ošetření obličeje a krku

75 minut 

1500 Kč

Hydratační kompletní ošetření včetně dekoltu a trapézových svalů

90 minut 

1630 Kč

Vyživující  ošetření obličeje a krku

75 minut 

1500 Kč

Vyživující kompletní ošetření včetně dekoltu a trapézových svalů

90 minut 

1630 Kč

Hydraluronic - silně hydratační s vyplňující kyselinou hyaluronovou

90 minut

1 950 Kč