SKINLIGHT

Nejvšestrannější multifunkční přístroj pro ošetření obličeje.SKINLIGHT je multifunkční kosmetický přístroj, který kombinuje různé klasické techniky, jejichž pomocí dosahuje účinného ošetření proti známkám stárnutí.

Při jednotlivých ošetřeních jsou postupně využívány techniky dermabraze pokožky diamantovými hroty, vakumterapie, elektroporace, fotoporace, fototerapie a kryoterapie. Synergické působení těchto technik pak vede k účinnému zmírnění a odstranění nejčastějších kosmetických vad jako je:


  • ochablá či stárnoucí pleť, pleť poškozená fotostárnutím
  • seboreická pleť
  • vrásky, rýhy a výrazové linky
  • poruchy pigmentace a keratinizace
  • jizvičky po akné či post-traumatické jizvy
  • problémy způsobené dehydratací pokožky

Funkce přístroje

Diamantová dermoabraze

Díky fyzikálním vlastnostem diamantového prášku a prostřednictvím kovové sací hlavice dosahuje SKINLIGHT rychlejší a účinnější kontrolované abraze kůže.: Například: obličejový peeling, ošetření strií, keratózy, jizev po akné, seboroické kůže, prevence a ošetření stárnutí kůže, vrásky a pigmentové skvrny.

KRYOTERAPIE

Kryoterapie spočívá v aplikaci chladu na organizmus, přičemž se využívá jeho tonizačního a vypínacího účinku na kůži a dále jeho schopnosti docílit požadovaných anti-aging účinků, jako jsou zpevnění a uvolnění kůže.

Měření hydratace

Abychom mohli ověřit účinky ošetření a poznat stupeň hydratace kůže.

LYMFATICKÁ DRENÁŽ - Odvodnění (drenáže)

Použití sacích hlavic s teflonovým hrotem, které provádějí odvodňování obličeje. Tato hlavice je vysoce přizpůsobivá odlišným povrchům obličeje, čímž je dosahováno různých účinků

• Aktivace krevního běhu.
• Odvodnění.
• Snížení přebytečné mastnoty v pórech.
• Snadnější odstraňování komedonů.

NEINVAZIVNÍ MEZOTERAPIE-

ELEKTROPORACE

Jedná se o velice účinnou a nebolestivou alternativu k injekčním metodám.
Jde o působení elektrických impulsů, které jsou schopny proniknout přes vrchní vrstvu pokožky a dále do buněčné membrány, kde vytvoří tzv. kanálky, kterými se dostávají účinné kosmetické látky přímo tam, kde je to nejvíc potřebné.
Současně dochází působením elektrického impulsu ke: stimulaci lymfy, stimulaci svalstva, zvýšení přívodu kyslíku do tkání, vpravení aktivních látek přímo do dermis.
Účinky tzv. TRANSKUTÁNNÍ ELEKTROPORACE jsou vědecky dokázány a to zejména v posledním desetiletí.

NEINVAZIVNÍ MEZOTERAPIE - FOTOTERAPIE

založena na působení světla o určité vlnové délce prostřednictvím LED diod. Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, což má zásadní významný efekt na pokožku.
Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu, zlepšení mikrocirkulace a zvýšení aktivity zárodečných buněk kolagenu a následného viditelného vyhlazení vrásek v obličeji.
Tato maska má stimulační účinek na syntézu kolagenu, dále má vasodilatační (rozšiřující cévy) účinek (fototerapie), schopnost dopravit kosmetický přípravek do pokožky (fotoporace) a vysílá proud MFM (elektroporace)

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Bezbolestné hluboké čistění pleti pomocí ultrazvukové špachtle je snem každého klienta. Ultrazvuková špachtle pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, která velmi účinně čistí pleť, odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky.
Současně dochází k jemné mikromasáži, která důkladně pokožku regeneruje a dodává jí okamžitý jasnější vzhled.

NEINVAZIVNÍ MEZOTERAPIE FOTOELEKTROPORACE

Kombinace elektroporace a fototerapie -nejúčinnější spojení pro vpravení látek do tkání na buněčné úrovni a regenerace.