Rosacea - Kuperóza

extrémně citlivá ple´t

Klienti s extrémně citlivou až reaktivní pletí nebo pokožkou z projevy Rosacei nemohou podstupovat klasická kosmetická ošetření. V takových to případech je možné použití pouze absolutně "čistých" kosmoceutických produktů

Toto ošetření je vhodné i pro klienty ,kteří jsou odkázáni na kortikoidní léčbu

Profesionální deromo-kosmetické ošetření pro extrémně citlivou, intolerantní pokožku s tendencí k začervenání. Obsahuje prebiotika a probiotika, která obnovují rovnováhu bakteriální flóry a aktivují přirozenou obranyschopnost pokožky. Neobsahuje žádné konzervační složky, parabeny , parfémy ,silikony, esenciální oleje a podobné alergizující složky Napomáhá k získání zdravého vzhledu pleti.

Doporučeno pro pleť s extrémní citlivostí , intolerancí na kosmetické produkty, atopickou pokožku. pokožku s Rosaceou a Kuperózou.

* Věková kategorie již od od 18 let

B- CALM

ODBORNÁ DERMOKOSMETIKA PRO CITLIVOU PLEŤ

Pro uvedení B-CALM , odborné dermokosmetické odpovědi pro citlivou pokožku, byly nezbytné roky výzkumu a klinických studií .

Germaine de Capuccini přistupuje k péči o reaktivní pokožku z inovativního hranolu : ochrany a opravy ekosystému pokožky. Udržování rovnováhy je klíčem ke zlepšení pohody a odolnosti pokožky každý den.


Produkty byly vyrobeny z exkluzivní symbiotické sloučeniny:

Skinbiome Repair , navržený pro vyvážení mikrobioty pokožky. Prebioticko-probiotická asociace spolupracuje na posílení ochranné bariéry nejzranitelnější pokožky, což je zásadní první krok ke zvýšení prahu tolerance.

Každé ošetření bylo přísně formulováno s nezbytnými přísadami, aby se stalo dokonalým spojencem pro citlivou pokožku a zaručilo maximální výsledky bez ohrožení bezpečnosti.

Začněte cítit pohodlí ve své vlastní kůži.
Prokázaná účinnost na citlivou / intolerantní pokožku pod dermatologickou kontrolou.
Hypoalergenní výrobky. 


0% alkoholu + Barviv - Minerálních Esenciálních olejů
Silikonů a BEZ Parfemace

Ceník

B-CALM ( 60 minut )

S.O.S. ošetření pleti obličeje

1550 Kč

B-CALM ( 75 minut )

Ošetření pleti obličeje a dekoltu včetně masáže

1750 Kč

B-CALM ( 90 minut )

Ošetření pleti obličeje a dekoltu včetně masáže + Laserová maska LEX EXPERT

1850 Kč

Co je ROSACEA

je chronické onemocnění kůže často nesprávně zaměňované s akné , protože se však na rozdíl od něj objevuje až ve středním věku, bývá někdy laicky označováno jako "akné dospělých".

V různých formách postihuje asi 10 % populace, častěji ženy než muže. Vyskytuje se v centrálních partiích obličej - zasahuje nos, tváře, bradu a čelo.

PROJEVY: Zpočátku se projevuje přechodným, později trvalým začervenáním a rozšířenými žilkami, poté otokem a tvorbou hnisavých puchýřů. Na nose a přilehlých tvářích může docházet ke zbytnění mazových žláz a bujení vaziva, čímž (častěji u mužů) vzniká houbovité ztluštění kůže (rhinophyma)

Příčina onemocnění není známa, identifikovány jsou pouze faktory, které vývoj nemoci ovlivňují.

Těmi mohou být: onemocnění trávicí soustavy (žaludek, slinivka břišní, žlučník), vysoký krevní tlak, kožní mikrobi (roztoči, kvasinky) a dědičné vlivy.

LÉČBA může být:

  • udržovací
  • preventivní
  • chirurgická (u těžších případů)

Léčba je velmi individuální a měl by o ní rozhodnout specialista, a to s ohledem na případné ostatní kožní onemocnění nebo celkový zdravotní stav pacienta.

PREVENCE:

Preventivní péče tkví v nevystavování postižené pokožky nadměrně vysokým teplotám (sauna) nebo naopak mrazům; mechanickému podráždění (mnutí, tření, masáže, škrábání, peeling) i podráždění chemickému, např. dráždivými
kosmetickými a hygienickými výrobky (aromatické spreje, laky na vlasy, mastné krémy, pleťové vody s obsahem alkoholu, mýdla s nízkým pH); vyhnutí se opalování a dlouhodobému slunečnímu působení (pokrývkou hlavy, slunečními brýlemi,
šetrnými UV krémy); nepříznivý vliv má i nadměrné pocení, pití horkých nápojů,
velký příjem kofeinu, alkoholu a kořeněných jídel.